Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#1 03-05-2013 17:03:16

 MG Krajan

Mistrz Gry

507347
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 1274
Punktów :   

"Shiruku ya saten" - sklep odzieżowy

Między większymi budynkami udało Ci się zauważyć stragan z wystawionymi elementami stroju na zewnątrz. Zaciekawiony podszedłeś i zacząłeś oglądać wystawione towary, gdy usłyszałeś niski głos.
- A, a, a, nie dotykamy, tylko oglądamy! Czego dotkniesz, za to płacisz, jasne? No a teraz, co byś chciał? - zapytał starszy mężczyzna podchodząc do Ciebie.


Strój:

- Buty - 2.000Y
- Kamizelka Shinobi - 10.000Y
- Kapelusz - 1.000Y
- Ochraniacz - 1.000Y
- Płaszcz - 4.000Y
- Rękawice - 2.000Y

Wraz z przedmiotami które kupisz, proszę podać łączną sumę ich wartości.
Kupowane przedmioty można ukryć w HIDE.


W sklepie można kupić dowolne ubranie spoza listy, wysatrczy fabularnie zapytać sprzedawcę o towar, jaki nas interesuje.
MG określi, czy sklep posiada towar na stanie i poda cenę.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#2 03-03-2015 20:11:07

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Re: "Shiruku ya saten" - sklep odzieżowy



Po długiej podróży dotarłem do swojej ojczyzny. Było tu strasznie tłoczno, liczne ozdoby przypominały mi te, które widziałem w Kraju Ognia, w wiosce Konoha.
- Czyżby to jakaś tradycja o której nic nie wiem? - powiedziałem pod nosem
Rozglądając się po wiosce i idąc przed siebie dotarłem na miejscowy rynek. Było tu mnóstwo sklepów ozdobionych w podobny sposób. Wszedłem do jednego z nich, by dowiedzieć się o co tutaj chodzi.
Otworzyłem drzwi sklepu odzieżowego i przekroczyłem próg.
- Dzień dobry - przywitałem się podchodząc do lady sklepowej - Może mi Pan powiedzieć co dzieje się w wiosce? O co chodzi z tymi ozdobami i skąd tylu przyjezdnych dookoła wioski? W swojej podróży spotkałem ich całe masy w Kraju Błyskawic.


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#3 03-03-2015 20:39:40

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: "Shiruku ya saten" - sklep odzieżowy

Mężczyzna, w dość podeszłym wieku, mający gdzieniegdzie na czubku głowy sporadyczne włosy (po bokach i z tylu głowy zachowując ich więcej), odziany w zielony sweter i granatową kamizelkę, siedział w swoim dość chłodnym sklepie za ladą. Spojrzał na swoimi oczami schowanymi za okularami z dość grubymi oprawkami.
- Jak to chłopcze, przecież rozpoczęło się święto błyskawicy - huczne święto w Kraju Błyskawicy, obchodzone co rok o tej porze. Skąd żeś się urwał że o tym nie słyszałeś? - zaczął wypytywać zaintrygowany, wnet spostrzegając rzecz jasna twój ochraniacz z symbolem Kumo Gakure, co jeszcze bardziej go zdziwiło.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#4 03-03-2015 20:45:39

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Re: "Shiruku ya saten" - sklep odzieżowy

- Miałem wypadek i nie pamiętam wielu rzeczy... - powiedziałem z powagą - A to jakieś szczególne święto?
Zaciekawiła mnie wieść, o tym święcie. Nigdy wcześniej o nim nie słyszałem, a zdawało się, że to coś powszechnego.


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#5 03-03-2015 21:25:39

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: "Shiruku ya saten" - sklep odzieżowy

- Eeeee... - jęknął machnąwszy przy tym wymownie ręką - Poza tym że więcej osób odwiedza moje sklepy i mam z tego jeszcze większy niż bym przypuszczał zarobek, to dla mnie nie dzieje się nic nadzwyczajnego. Ale dla was Shinobi to już co innego. W wiosce za parę dni odbędzie się turniej Shinobi, którzy specjalizują się w technikach Błyskawicy, będące w sumie naszym rodowodowym żywiołem, czyż nie? - kontynuował starzec, pod koniec zaśmiewając się jednocześnie. Śmiech jego nagle został przerwany przez kaszel - mężczyzna zadławił się najwidoczniej własną śliną, gdyż zaraz potem odzyskał głos, choć duszony jeszcze przez chwilę.
- Przyszedłeś się dowiedzieć o zamieszaniu na zewnątrz, czy też szukasz czegoś konkretnego w moich skromnych progach, hm? - zapytał, a przez okulary będące na jego nosie, a równocześnie "między Tobą a Nim", dostrzegłeś w jego oczach niewielkie iskierki nadziei (prawdopodobnie na kolejny zarobek).


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#6 03-03-2015 22:36:25

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Re: "Shiruku ya saten" - sklep odzieżowy

- I wszyscy przychodzą tutaj tylko dla turnieju? A skąd te tłumy na terenach przy drodze do wioski? - dociekałem

Widząc reakcję mężczyzny spojrzałem na swój strój.
- W sumie interesuje mnie czy dostanę u Pana typowy ubiór Kumogakure, bo z tego co widziałem większość tutaj taki nosi... Chodzi mi o czarne spodnie i do tego czarną zapinaną koszulkę bez ramion z wysokim kołnierzem. Koszulka z białą podszewką - zagadnąłem - Zastanawia mnie czy coś takiego dostanę i ile to będzie kosztować. W ramach części zapłaty mogę oddać moje obecne ubranie, które jest w niemal idealnym stanie


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#7 03-03-2015 23:19:35

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: "Shiruku ya saten" - sklep odzieżowy

- Hm... - mężczyzna najwyraźniej zamyślił się po wysłuchaniu twojej oferty, mierząc Cię wzrokiem, po czym zaczął grzebać za czymś pod ladą, za którą obecnie siedział, aż w końcu wyszedł zza niej z metrem krawieckim w ręku. Podszedł do Ciebie i poprosił, byś rozłożył na boki ramiona. Gdy to wykonałeś, począł mierzyć twoje wymiary. Wciąż nie uzyskałeś twierdzącej bądź negującej odpowiedzi na własną ofertę.
- Ci na zewnątrz, o których mówisz przybyli tutaj w sumie dla turnieju, w końcu to największe widowisko, jakie dotychczas ma się tu wydarzyć. Ogólnie jednak, na przestrzeni całego święta, w różnych lokalach, restauracjach czy salach bankietowych odbywają się przeróżnego rodzaju zabawy począwszy od tych kameralnych a kończywszy na najbardziej wymyślnych i hucznych imprezach. Mimo to jednak, ludzie przyjeżdżają tu w sumie dla turnieju choć podają owe zabawy jako powód.
Mężczyzna mierzył twoje wymiary przez dłuższy czas (zapewne mając problem z dopatrzeniem się cyferek na swojej miarce. Upłynęło jakieś 10 minut kompletnej ciszy, niekiedy nawet niezręcznej. Mężczyzna w końcu, nieznacznie przy tym zipiąc, po zmierzeniu twoich nogawek (przy czym musiał się schylić), wyprostował się, co było dla niego pewnie lekkim wysiłkiem biorąc pod uwagę jego przypuszczalny wiek.
- Dobrze... Ubranie będzie uszyte na za dwa dni. Co do zamiany... - mężczyzna urwał, by poprawić okulary, nieznacznie się nachylić i potrzeć materiał twojego ubioru w palcach - ...może być. Tylko ubranie musi być wyprane i najlepiej zapakowane w pokrowcu... Zaraz, gdzieś tu taki miałem...
Sprzedawca zniknął ponownie za ladą, a konkretniej gdzieś na swoim zapleczu. Minąć musiały kolejne minuty, by staruszek ponownie pojawił się w pomieszczeniu, mając w ręku starannie poskładany pokrowiec z wieszakiem w środku.
- Jak mówiłem, ubranie przeznaczone do sprzedaży musi być wyprane, czyste, nie musi być wyprasowane, ale za to zapakowane w ten pokrowiec, by we wspomnianym stanie do mnie dotarło. Uszycie stroju, który chcesz młodzieńcze będzie łącznie kosztować... - zerknął na swój cennik, który wisiał na drewnianym słupku łączącym ladę z sufitem - ...5000 Yenów. Z racji stanu twojego stroju, który pójdzie na obniżkę owej ceny, ostateczny kosz to... 2500 Yenów. Pasuje? - zapytał spokojnie, patrząc Ci w oczy przez swoje duże okulary.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#8 03-03-2015 23:38:21

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Re: "Shiruku ya saten" - sklep odzieżowy

- Chwilowo nie mam takiej kwoty, ale myślę, że niedługo Pana odwiedzę i zapłacę za to zamówienie - odrzekłem - A teraz przepraszam, ale muszę dalej poszukać informacji o dziwnej aurze, którą wyczułem w drodze do wioski, kiedy przechodziłem przed Dolinę Chmur i Błyskawic

Spojrzałem na mężczyznę i powoli skierowałem się w stronę drzwi.


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#9 04-03-2015 23:11:38

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: "Shiruku ya saten" - sklep odzieżowy

- Nie ma pośpiechu, ubranie będzie leżało i na Ciebie czekało... - odrzekł starzec, poprawiając swoje okulary i zapisując coś za ladą. Gdy wychodziłeś wypowiadając ostatnie słowa, mężczyzna jak gdyby nigdy nic rzekł
- Czy nie chodzi Ci przypadkiem o Pieczarę Bestii? - i spoglądnął na Ciebie pytającym spojrzeniem.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#10 04-03-2015 23:18:49

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Re: "Shiruku ya saten" - sklep odzieżowy

Zatrzymałem się w miejscu i obejrzałem na starca.
- Pieczara Bestii...? Co to takiego i co w niej szczególnego? - zapytałem - Nigdy o niej nie słyszałem i nie wiem nawet gdzie się znajduje... To jakieś szczególne miejsce?


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#11 04-03-2015 23:31:04

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: "Shiruku ya saten" - sklep odzieżowy

- Hm... - starzec zamyślił się, zaplatając ręce na klatce piersiowej, jednocześnie palcem wskazującym lewej dłoni uniesionej ku górze drapiąc się po brodzie - Swego czasu była podobno legowiskiem samej 8-ogoniastej bestii. Z tego co dało się kiedyś wedle plotek słyszeć, o tej porze, czyli w okolicach święta błyskawicy, w tamtejszym miejscu pobudza się przepływ jakiejś energii, którą wyraźnie potrafią poczuć Shinobi a nawet niektórzy z pośród zwykłych ludzi. Czym jednak jest ta energia tego już Ci nie powiem niestety, ale słyszałem że w jakiś sposób potrafi wpłynąć na osobowość człowieka. Wielu Shinobi udaje się tam na treningi czy też medytacje, bowiem tam mogą przejść przemianę bądź rozwój duchowy, który znacząco wpływa na psychikę. Słyszałem kiedyś, jak pewien człowiek właśnie w święto błyskawicy udał się do ów pieczary. Nie byłoby w tym wszystkim nic dziwnego, gdyby nie fakt, że chłop cierpiał na zanik pamięci po tym, jak jego wspaniałomyślna żona wystraszyła go podczas prac remontowych w domu, gdy ten nieszczęśnik stał na drabinie. Chłopisko tak się wystraszyło, że spadł z tej drabiny na żonę, zabijając ją, a samemu rozwalając sobie głowę, tracąc tym samym pamięć i zapominając w ogóle że miał żonę i tak przez 3 lata do dnia, aż właśnie się nie wybrał do pieczary. Jak wrócił stamtąd po kilku godzinach, miał łzy w oczach i rozpaczał za tą głupią staruchą, choć inni już dawno o jej śmierci zapomnieli...
Mężczyzna opowiadał historię z takim zawzięciem, że w sumie nie wiadomo było, czy w przypowieści o śmiertelnym dla żony upadku męża z drabiny mówił z rozbawieniem, czy wczuwając sie w klimat opowieści, nie mówił tego przypadkiem z rozpaczą.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#12 04-03-2015 23:49:39

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Re: "Shiruku ya saten" - sklep odzieżowy

Gdy tylko mężczyzna skończył wybiegłem niemal ze sklepu.
- Utracona pamięć?! Cholera... czy jestem na to gotowy?! - mówiłem pod nosa i czym prędzej biegłem do wspomnianego miejsca
Myśl o odzyskaniu utraconej pamięci napawała mnie niepokojem, ale zarazem ciekawością.
Czym prędzej pędziłem do tajemniczego miejsca


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.extremespeedway.pun.pl www.narutobest.pun.pl www.arenas.pun.pl www.cosiedzialowczoraj.pun.pl www.pandanda.pun.pl