Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#26 02-12-2017 20:01:41

Krajan

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 21-08-2013
Posty: 272
Punktów :   

Re: Arui vs Krajan

Złożyłem pieczęć i cofałem się lekko w tył. Obserwowałem Cię uważnie. Czekałem na Twój ruch.



http://i63.tinypic.com/395so.jpg


Spoiler:


Wygląd: Kliknij by zobaczyć Krajana
Długie włosy spięte w kitkę białą gumką. Na torsie zwykła granatowa koszulka w pasie obwiązana białym pasem. Na nogach granatowe spodnie z nogawkami sięgającymi kolan. Od kieszeni do szlówki z tyłu spodni przymocowany jest cienki łańcuch sięgający kilku centymetrów powyżej kolana. Na stopach zaś zwykłe sandały, jakie noszą shinobi, koloru ciemnoniebieskiego. Trochę powyżej kolana zamocowana jest mała czarna torba. Poziomo na plecach Krajan ma przymocowaną katanę, a na szyi lśni opaska ninja ze znakiem wioski.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#27 02-12-2017 20:49:41

Arui

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 03-02-2015
Posty: 612
Punktów :   

Re: Arui vs Krajan

Ciągle obserwowałem mojego przeciwnika i zbliżałem się do niego podskokami. Najpierw dwa skoski w lewo, następnie jeden w prawo, jeden w lewo i dwa w prawo. Kiedy byłem już prawie pod nim rzucam shurikena z za pleców po czym moje ręka wraca w to samo miejsce.




Karta Postaci
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Ubiór:
Zwykłe długie czarne spodnie, biała bluzka, często narzucone białe kimono. Na szyi wisi zawiązana opaska ninja ze znakiem kraju ognia. Przy pasie przypięte tanto.

Offline

 

#28 02-12-2017 21:17:41

 MG [S]

Mistrz Gry

577178
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 723
Punktów :   

Re: Arui vs Krajan

W chwili gdy Arui rzucił w Krajana swoje shuriken i sięgał kunai, niespełna 2 metry od niego, po jego prawej stronie przefrunął kunai z zaczepioną notką.
Nim Arui się obejrzał, notka została zdetonowana. Masa wody została wystrzelona w powietrze w wyniku eksplozji i choć wyglądało na to, że Arui zostanie rozerwany przez wybuch, w rzeczywistości ochroniła forma skalna na wzór masywnej i grubej na metr oraz wysokiej na ponad 3 metry dłoni. Forma ta wyrosła ze skalnej ściany dokładnie w chwili, kiedy następował wybuch, dzięki czemu osłoniła Arui'ego przed poważnymi skutkami ze stroni notki.
Ze skalnej ściany, na wprost Arui'ego a obok skalnej dłoni wynurzyła się postać sędziego, którego prawa ręka, podobnie jak reszta jego ciała od pasa w dół była zespolona wciąż ze skałami.
- Zdażyłem w ostatniej chwili. - oznajmił sędzia pokazując Arui'emu kiwnięciem głowy, by ten obejrzał się za siebie. Gdy Arui to zrobił, ujrzał Krajana, który ze spokojem wynurzał się z wody niespełna 5 metrów za chłopakiem, po chwili stojąc już na powierzchni wody - Walkę wygrywa Krajan.

Po tych słowach skalna dłoń rozsypała się, a jej odłamki powpadały do wody burząc jej taflę i mimowolnie przez to kołysząc chłopcami na jej powierzchni. Sam sędzia również zeskoczył i stanął na jej powierzchni, ze spokojem przemawiając.
- Z racji tego, iż teraz na twoim koncie Krajan znajdują się oficjalnie 2 punktu za 2 wygrane walki w turnieju, z przyjemnością ogłaszam, iż otrzymujesz rangę Genina.
Po tych słowach sędzia skierował swój wzrok na skonanego Arui'ego.
- Arui... Obaj walczyliście świetnie, powiem nawet że w jednym momencie omal nie rypnąłem śmiechem, jak zaczęliście realizować tą samą strategię. Twoim błędem było to, iż przy swoim stanie chakry, który - co nadmienię - jest w opłakanym stanie, zdecydowałeś się na pozostanie tak długo w wodzie. Gdyby nie to, myślę, że miałbyś większe szanse na wygranie pojedynku.... - wyjaśniał - Przez to musiałeś wypłynąć wcześniej na powierzchnię, a twój rywal to wykorzystał, przepływając pod Tobą i wynurzając się z bezpiecznej odległości wymierzył przemyślany rzut broni z wybuchową notką. Wiedział, że przy twoich skokach, celując z bezpiecznego dystansu nie będzie miał szans trafić cię swoim kunai, dlatego zdecydował się na zastosowanie notki.
Sędzia swoimi wyjaśnieniami objaśnił Arui'emu, jak wyglądała ich decydująca chwila w walce z perspektywy jego osoby - sędziego i zarazem widza waszego pojedynku.
Nim chłopcy zdążyli się rozejść, sędzia ponownie zwrócił się do Arui'ego
- Dla Ciebie z dniem dzisiejszym egzamin się nie kończy.
Słowa sędziego mogły z początku zabrzmieć nieco dziwnie i zaskakująco wręcz, lecz nim Arui, czy też sam Krajan zdążyli cokolwiek na nie odpowiedzieć, sędzia zaczął kontynuować.
- Dnia jutrzejszego wstaw się w Akademii w sali nr. 2 - dodał krótko, po czym, z racji iż Arui źle stoi z kondycją i chakrą, sędzia przyłożył jedną rękę do ramienia Arui'ego a po złożeniu gestu barana drugą, zniknął wraz z Aruim w obłoku dymu.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Walkę wygrywa KRAJAN i otrzymuje on rangę GENINA.

Arui może napisać w którymkolwiek dziale/wątku w Akademii, gdzie sędzia pomógł mu się przetransportować.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PODSUMOWANIE NAGRÓD:

Krajan:



Arui:


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobizkonohy.pun.pl www.bakugan-dark-revisions.pun.pl www.noth.pun.pl www.szkicuj.pun.pl www.tir-sim.pun.pl