Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#26 25-02-2015 20:29:30

MG Noel

Mistrz Gry

52740013
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 730
Punktów :   

Re: "Ichiraku Ramen" - bar

- Wiesz, jeśli masz ochotę to zapraszam do szpitala, w którym pracuję. Zawsze możesz poobserwować pracę medyków, albo popracować jako wolontariusz - powiedział mężczyzna. Zastanowił się przez chwilę po czym dodał.
- Mam tu przy sobie książkę medyczną, zawsze podczas jej czytanie możesz nauczyć się podstaw potrzebnych w tym fachu - rzekł, grzebiąc w zdjętym chwile wcześniej plecaku.
- Trzymaj - dodał, podając Shirute opasłe tomiszcze.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#27 25-02-2015 20:41:55

 Shirute

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 21-01-2015
Posty: 908
Punktów :   

Re: "Ichiraku Ramen" - bar

Shirute odebrał książkę z szerokim uśmiechem. Uwielbiał czytać i dowiadywać się nowych rzeczy. Spędzał tak kiedyś całe dnie, próbując zdobyć jak najwięcej informacji o świecie Shinobi. Zapowiadało się trochę ciekawych wieczorów.

-Dziękuję bardzo, na pewno się tam udam, jak tylko nauczę się jakichś podstaw - powiedział z niegasnącym uśmiechem i wdzięcznością w oczach. Po chwili się jednak zawahał, przypominając sobie o czymś istotnym - Z tego wszystkiego zapomniałem zapytać... jak się Pan nazywa?


Karta Postaci



Spoiler:

Ubiór i wygląd


Shirute jest przeciętnego wzrostu, grafitowłowłosym chłopakiem o przenikliwych oczach niezwykłej, fioletowej barwy, których spojrzenie często wywołuje dyskomfort u innych ludzi. Jego średniej długości, niepoddające się układaniu włosy odstają na różne strony. Nosi on czarne, wąskie spodnie, których szwy wyróżniają się jaśniejszą, grafitową barwą, a także czarną koszulę, na którą zarzuconą ma tej samej barwy rozpiętą kurtkę. Na na obu ramionach kurtki widać metaliczne srebrne płytki, a przy zapięciu widać srebrny pasek prowadzący przez całą długość zamka. Kurtka posiada również 2 kieszenie zaznaczone srebrnym szwem. Jeden z rękawów kurtki zakryty jest owiniętym wokół przedramienia białym bandażem. Dłonie Shirute okrywają czarne rękawiczki bez palców, na nogach nosi standardowe, czarne buty Shinobi, a jego czoło okrywa ochraniacz z czarnego materiału oraz metalową płytką, na której wyryty jest symbol Konohy. Na plecach Shirute przyczepioną ma katanę w lśniącej, czarnej pochwie, której rękojeść wystaje ponad jego lewym ramieniem.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#28 25-02-2015 20:52:39

MG Noel

Mistrz Gry

52740013
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 730
Punktów :   

Re: "Ichiraku Ramen" - bar

- Będę czekał - powiedział mężczyzna.
Słuchając słów Shirute widział w jego oczach błysk, był pewien że się nie pomylił i chłopak naprawdę ma to coś.
- Merun, Hikari Merun, tak się nazywam, a Ty? - odparł na zadane przez Shirute pytanie.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#29 25-02-2015 21:08:27

 Shirute

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 21-01-2015
Posty: 908
Punktów :   

Re: "Ichiraku Ramen" - bar

Shirute zanotował nazwisko starszego medyka w pamięci. Będzie pamiętał do kogo się zwrócić w odpowiednim czasie.

-Tsugikara Shirute. Cieszę się, że Pana poznałem - odrzekł z uśmiechem, chowając książkę do swojej torby.


Karta Postaci



Spoiler:

Ubiór i wygląd


Shirute jest przeciętnego wzrostu, grafitowłowłosym chłopakiem o przenikliwych oczach niezwykłej, fioletowej barwy, których spojrzenie często wywołuje dyskomfort u innych ludzi. Jego średniej długości, niepoddające się układaniu włosy odstają na różne strony. Nosi on czarne, wąskie spodnie, których szwy wyróżniają się jaśniejszą, grafitową barwą, a także czarną koszulę, na którą zarzuconą ma tej samej barwy rozpiętą kurtkę. Na na obu ramionach kurtki widać metaliczne srebrne płytki, a przy zapięciu widać srebrny pasek prowadzący przez całą długość zamka. Kurtka posiada również 2 kieszenie zaznaczone srebrnym szwem. Jeden z rękawów kurtki zakryty jest owiniętym wokół przedramienia białym bandażem. Dłonie Shirute okrywają czarne rękawiczki bez palców, na nogach nosi standardowe, czarne buty Shinobi, a jego czoło okrywa ochraniacz z czarnego materiału oraz metalową płytką, na której wyryty jest symbol Konohy. Na plecach Shirute przyczepioną ma katanę w lśniącej, czarnej pochwie, której rękojeść wystaje ponad jego lewym ramieniem.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#30 25-02-2015 21:16:05

MG Noel

Mistrz Gry

52740013
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 730
Punktów :   

Re: "Ichiraku Ramen" - bar

W międzyczasie do baru wszedł zespół medyczny i wraz z Meruna przenieśli mężczyzne na nosze.
Chwile później opuścili Ichiraku Ramen, zmierzając najpewniej do szpitala...
- Trzymaj się Shirute i do zobaczenia - rzucił krótko w kierunku gennina, podstarzały medyk.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#31 25-02-2015 21:31:27

 Shirute

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 21-01-2015
Posty: 908
Punktów :   

Re: "Ichiraku Ramen" - bar

-Do zobaczenia - odpowiedział chłopak, podążając wzrokiem za zespołem medycznym. Po chwili on również wyszedł z Ichiraku udając się na trening, licząc, że spuści z niego nieco emocje.


Karta Postaci



Spoiler:

Ubiór i wygląd


Shirute jest przeciętnego wzrostu, grafitowłowłosym chłopakiem o przenikliwych oczach niezwykłej, fioletowej barwy, których spojrzenie często wywołuje dyskomfort u innych ludzi. Jego średniej długości, niepoddające się układaniu włosy odstają na różne strony. Nosi on czarne, wąskie spodnie, których szwy wyróżniają się jaśniejszą, grafitową barwą, a także czarną koszulę, na którą zarzuconą ma tej samej barwy rozpiętą kurtkę. Na na obu ramionach kurtki widać metaliczne srebrne płytki, a przy zapięciu widać srebrny pasek prowadzący przez całą długość zamka. Kurtka posiada również 2 kieszenie zaznaczone srebrnym szwem. Jeden z rękawów kurtki zakryty jest owiniętym wokół przedramienia białym bandażem. Dłonie Shirute okrywają czarne rękawiczki bez palców, na nogach nosi standardowe, czarne buty Shinobi, a jego czoło okrywa ochraniacz z czarnego materiału oraz metalową płytką, na której wyryty jest symbol Konohy. Na plecach Shirute przyczepioną ma katanę w lśniącej, czarnej pochwie, której rękojeść wystaje ponad jego lewym ramieniem.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#32 26-02-2015 22:24:31

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Re: "Ichiraku Ramen" - bar



Po skończonym treningu udałem się do pobliskiego baru, by zdobyć kilka informacji. Moja podróż do ojczyzny dopiero się zaczęła, a po drodze miałem zamiar dowiedzieć się paru rzeczy. Gdy tylko przywitała mnie kelnerka ukłoniłem się nieco.
- Dzień dobry - powiedziałem - Ja usiądę przy barze
Po tych słowach udałem się do lady i usiadłem na krzesełku, zerkając na pracujących tam ludzi i zaczepiając jednego.
- Witam, chciałbym zasięgnąć kilku informacji - zagadnąłem - Szukam jakiejś pracy, gdzie mogę w okolicy taką znaleźć?


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#33 26-02-2015 22:31:27

MG Noel

Mistrz Gry

52740013
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 730
Punktów :   

Re: "Ichiraku Ramen" - bar

Mężczyzna mniej więcej 50-letni, spojrzał na przybysza. Bez problemów rozpoznał w nim ninja.
- Praca, dla przybysza? No nie wiem, sami mamy problemy z pracą. A co potrafisz? - zapytał, a z jego tonu można było wywnioskować, że jest raczej wrogo nastawiony.
Mężczyzna w oczekiwaniu na odpowiedź Shinariego przyglądał mu się uważnie, co wyglądało śmiesznie. Patrząc z boku można było mieć wrażenie, że szuka czegoś
co mogłoby go utwierdzić w przekonaniu o słuszności swojego nieprzyjemnego zachowania.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#34 26-02-2015 22:50:05

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Re: "Ichiraku Ramen" - bar

Zainteresowało mnie spojrzenie mężczyzny. Podrapałem się po brodzie lewą dłonią, ukazując przypadkiem chustę z symbolem "Dywizja Trzecia".
- Jestem dość silny i podołam większości prac fizycznych. Pracy kuriera również powinienem podołać. Chciałbym pomóc, a przy okazji zarobić - wyjaśniałem - Jestem po długiej podróży, dlatego szukam zajęcia, którym przy okazji mógłbym komuś pomóc

Przeczesałem nieco szare włosy i położyłem obie ręce na ladzie.
- Myśli Pan, że znajdzie się jakaś praca dla mnie? - zapytałem jeszcze raz ze spokojem i uprzejmością, nie uśmiechając się jednak za bardzo.


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#35 27-02-2015 01:01:50

MG Noel

Mistrz Gry

52740013
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 730
Punktów :   

Re: "Ichiraku Ramen" - bar

Po pełnych oględzinach i przypadkowym zobaczeniu chusty chłopaka, mężczyzna postanowił nieco zmienić swój ton.
- Jeśli tak bardzo Ci zależy to przyjdź jutro wieczorem,a ja w tym czasie postaram się popytać - odparł, choć Shinari nie był w stanie wyczuć na ile może zaufać
temu mężczyźnie, czy zamierza faktycznie popytać ludzi o pracę czy może jednak jest to jedynie forma zbycia młodego ninja z Kumogakure.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#36 27-02-2015 01:07:26

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Re: "Ichiraku Ramen" - bar

Dostrzegłem zmianę sposobu mówienia mężczyzny.
*Skąd ta zmiana... Czyżby...?!* - przez moją głowę przemknęła pewna myśl - *Ta chusta... spojrzał na nią. Co do cholery oznacza ten symbol?!*
Lekki ból głowy przeszył moją skroń.
Spojrzałem na mojego rozmówcę i uśmiechnąłem się.
- Dziękuję bardzo, na pewno się pojawię - odrzekłem, po czym opuściłem przybytek


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#37 01-03-2015 22:00:20

 Shinari

http://i57.tinypic.com/29os60p.jpg

2672349
Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 405
Punktów :   

Re: "Ichiraku Ramen" - bar



Zgodnie z danym słowem przyszedłem do baru w umówionym terminie. Ciekawiło mnie czy znajdzie się dla mnie jakaś praca.
*Muszę uważać na tego mężczyznę* - pomyślałem instynktownie przypominając sobie jego zachowanie.
Ciekawiła mnie miana jego podejścia do mnie i zastanawiałem się co za tym może się kryć. Mimo wszystko potrzebowałem pieniędzy, więc musiałem przyjąć ewentualną pracę. Wszedłem do środka i podszedłem do lady, kłaniając się po drodze kelnerce.
Usiadłem w tym samym miejscu co ostatnio.
- Dzień dobry - odrzekłem siadając wygodnie


Karta Postaci


Spoiler:

Ubiór: Shinari nosi na sobie czarne kimono z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Jest ono rozpięte niemal do połowy klatki piersiowej i sięga do połowy uda. W pasie jest przewiązane szarym pasem. Ma na sobie również czarne długie spodnie, obwiązane na prawym udzie, oraz od obu kostek do połowy piszczeli białą taśmą zaciskową . Na nogach nosi zwykłe czarne sandały, a na plecach małą torbę shinobi przymocowaną do pasa, oraz katanę, której rękojeść wystaje z prawej strony jego głowy. Bandaże na jego dłoniach i przedramionach odsłaniają jednie palce i noszą ślady zużycia i ciężkich treningów.
Na prawym ramieniu przewiązany jest ochraniacz Kumogakure na białej taśmie, a twarz Shinariego zasłonięta jest białą maską kota z czerwonymi zdobieniami (avatar).


Na jego lewej ręce można zauważyć szkarłatną chustę przewiązaną wokół przedramienia. Na materiale chusty widnieje czarny symbol oznaczający "Dywizja Trzecia".


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline