Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#1 27-11-2017 13:59:56

 MG Krajan

Mistrz Gry

507347
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 1274
Punktów :   

Arui vs Ellej

Teren to sporych rozmiarów pole na którym znajdowało się źródełko wody, oprócz tego, w wielu miejscach leżały kłody.
Całkiem na uboczu stał zamaskowany shinobi w płaszczu, który złożył kilka pieczęci, a polanę otoczyło swojego rodzaju półkoliste "pole siłowe" z którego nikt nie mógł wyjść.
Na pole siłowe również nie można było wskoczyć, a każda technika, która się z nim spotkała, rozbijała się jak o ścianę.
Staliście naprzeciwko siebie w odległości jakichś 15m, a shinobi kiwnął ręką na znak, że możecie zaczynać walkę.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#2 27-11-2017 15:46:28

 Ellej

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

Zarejestrowany: 21-04-2015
Posty: 293
Punktów :   

Re: Arui vs Ellej

Ellejowi niezbyt spodobał się ten przeciwnik, a bardziej fakt że u jego pasa wisiał jakiś mieczyk. Może to oznaczać że potrafi on walczyć nim w zwarciu. Czyli lepiej nie podchodzić do niego zbyt blisko bo może się to źle skończyć. Dlatego też Ellej zdecydował się na uruchomienie swojej ogniowej techniki. Szybko zaczął składać pieczęcie które szły następująco: Wąż, Baran, Małpa, Tygrys po czym splunął przed siebie obłokiem gazu, który powinien oddzielić go od przeciwnika, który będzie musiał conajmniej przez chwilę pomyśleć co ta za sprzęt i czy warto bliżej się z nim zapoznawać. Następnie wyciągnął z kieszeni papierosa i odpalił go za pomocą zapałki. Zaciągnął się i ponownie złożył pieczęcie do tej samej techniki gotów do jej użycia w każdej chwili. A gdyby coś leciało mu na twarz to, albo robi szybki unik, albo coś wymyśla.




KP
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Całe ciało okrywa długi płaszcz koloru granatowego, jednak podchodzącego trochę pod szarość. Mankiety są podwinięte jakby ubranie było na niego trochę za długie. Krawędzie natomiast są dokładnie obszyte złotą nicią, obok której w strategicznych miejscach widnieją misternie zdobione guziki. Pod tym nosi białą koszulę niedbale wepchniętą w czarne bojówki. Na stopach natomiast ma brązowe, wysokie trapery bez sznurówek, ale za to ze pięknymi złotymi klamrami niepozwalającymi spaść im z nóg. Całokształt wygląda dość bogato, niemal jakby Ellej był szlachcicem. Jednak dobry obserwator znajdzie na ubraniach liczne zadrapania i inne uszkodzenia. Ponadto po kieszeniach ma poupychane spore ilości papierosów, zapałek i częściowo pustych butelek alkoholu.

Offline

 

#3 27-11-2017 18:36:09

Arui

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 03-02-2015
Posty: 612
Punktów :   

Re: Arui vs Ellej

Na czas walki przyjmuję, że ciężarki i plecak zostawiłem w szatni jak by to zrobił każdy normalny człowiek


Rozpoczął się czas walk które to będą decydowały o tym czy zostanie mi zwrócona moja opaska. Na moje nieszczęście musiałem mierzyć się z kimś sporo starszym i przynajmniej o głowę wyższym. Nie miałem kompletnie żadnego pomysłu na walkę czekałem więc w międzyczasie wykonując znak barana i wyciągając dwa kunaie. Na szczęście nie pozostałem w niepewności długo bo mój przeciwnik szybciutko wypluł z siebie jakiś dziwny dym, a może mgłę? Nie wiedziałem co to do końca jest i raczej nie chciałem się dowiedzieć, a przynajmniej nie na własnej skórze. Dlatego też wypuściłem prosto przed siebie jeden z moich kunaiów (z prawej ręki, po czym tego z lewej do niej przełożyłem, celowałem w klatkę piersiową pod szyje) i ruszyłem za nim biegiem. Chciałem doprowadzić do walki w zwarciu. Biegnąc cięgle jednak obserwowałem przeciwnika i kiedy tylko zobaczyłem, że albo gdzieś ucieka, albo planuje coś zrobić, lub też obrywa moją bronią rzucam w jego stronę drugi nóż.




Karta Postaci
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Ubiór:
Zwykłe długie czarne spodnie, biała bluzka, często narzucone białe kimono. Na szyi wisi zawiązana opaska ninja ze znakiem kraju ognia. Przy pasie przypięte tanto.

Offline

 

#4 27-11-2017 23:46:49

 Ellej

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

Zarejestrowany: 21-04-2015
Posty: 293
Punktów :   

Re: Arui vs Ellej

Ellej nie wiedział czy łepek jest jakiś niepełnosprytny na umyśle czy jak. Żeby pchać się w technikę przeciwnika? Chociaż z drugiej strony mogła być to pułapka, ale Ellej wolał o tym nie myśleć. Jego następna akcja i tak narobi wystarczająco huku żeby szybko wyjaśnić sytuację i ogólnego rozgardiaszu. Dlatego też szybko uniknął pierwszy z nadlatujących pocisków uskokiem w lewo. Nie powinno być to trudne skoro został rzucony prosto w niego. Następnie bardzo szybko odskoczył na pierwotne miejsce, aby kolejny atak również nie trafił. Z resztą takie latające dziadostwo nie powinno chłopaka od razu z walki wyeliminować. I tu się zaczyna zabawa chyba że wcześniej się zaczęła. Kiedy tamten przebiegł już z osiem metrów Ellej wypluł swojego papierosa prosto w gaz, w który tamten powinien aktualnie wbiegać po czym uwolnił wcześniej przygotowaną technikę gazową. Celując nią w stronę papierosa gdyby nie zdążył on jeszcze wcześniejszej techniki podpalić. Koniec końców wszystko powinno skończyć się na wielkim bum, które miało za zadanie ostro przypiec przeciwnika gazownika. Miał przy tym nadzieję że gaz, który wypluwa nie zajmie się ogniem na tyle szybko żeby i jemu się dostało. Ciśnienie powinno w sumie załatwić sprawę. Na koniec wszystkiego, a nawet pod koniec wypluwania gazu robi szybki uskok do tyłu, aby czasami z ognia nie wyleciało coś niespodziewanego.




KP
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Całe ciało okrywa długi płaszcz koloru granatowego, jednak podchodzącego trochę pod szarość. Mankiety są podwinięte jakby ubranie było na niego trochę za długie. Krawędzie natomiast są dokładnie obszyte złotą nicią, obok której w strategicznych miejscach widnieją misternie zdobione guziki. Pod tym nosi białą koszulę niedbale wepchniętą w czarne bojówki. Na stopach natomiast ma brązowe, wysokie trapery bez sznurówek, ale za to ze pięknymi złotymi klamrami niepozwalającymi spaść im z nóg. Całokształt wygląda dość bogato, niemal jakby Ellej był szlachcicem. Jednak dobry obserwator znajdzie na ubraniach liczne zadrapania i inne uszkodzenia. Ponadto po kieszeniach ma poupychane spore ilości papierosów, zapałek i częściowo pustych butelek alkoholu.

Offline

 

#5 28-11-2017 00:32:48

Arui

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 03-02-2015
Posty: 612
Punktów :   

Re: Arui vs Ellej

Wyglądało na to, że moja technika nie dosyć, że uchroniła mnie przed dymem tak jak to planowałem to trafiła jeszcze mojego przeciwnika. Z powodu, że ten tylko przesunął się w prawo omijając samo ostrze powinien oberwać z zaskoczenia i przewrócić się. To dało mi szansę na dalszy atak. Nie chciałem pozwolić mu wstać dlatego też wyrzuciłem w jego stronę drugiego kunaia celując prosto w klatę sprintujac jak najszybciej by znaleźć się obok niego. W między czasie sięgam po tanto.




Karta Postaci
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Ubiór:
Zwykłe długie czarne spodnie, biała bluzka, często narzucone białe kimono. Na szyi wisi zawiązana opaska ninja ze znakiem kraju ognia. Przy pasie przypięte tanto.

Offline

 

#6 28-11-2017 00:47:24

 Ellej

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

Zarejestrowany: 21-04-2015
Posty: 293
Punktów :   

Re: Arui vs Ellej

Sytuacja te trochę zmyliła Elleja. Nie spodziewał się że nagle niewidzialna siłą pchnie go na ziemię. Miał tyle szczęścia że jego nałogi nigdy w życiu nie pozwoliły by mu zmarnować papierosa więc nadal miał go w ustach. Poza tym technika byłą ciągle gotowa do użycia więc zrobił coś niesamowicie głupiego oraz ryzykownego. Wypluł technikę wraz z papierosem powodując zapłon przy samych swoich ustach, a atak skierował wprost ku nadciągającemu panu od dziwnych broni dystansowych.




KP
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Spoiler:

Całe ciało okrywa długi płaszcz koloru granatowego, jednak podchodzącego trochę pod szarość. Mankiety są podwinięte jakby ubranie było na niego trochę za długie. Krawędzie natomiast są dokładnie obszyte złotą nicią, obok której w strategicznych miejscach widnieją misternie zdobione guziki. Pod tym nosi białą koszulę niedbale wepchniętą w czarne bojówki. Na stopach natomiast ma brązowe, wysokie trapery bez sznurówek, ale za to ze pięknymi złotymi klamrami niepozwalającymi spaść im z nóg. Całokształt wygląda dość bogato, niemal jakby Ellej był szlachcicem. Jednak dobry obserwator znajdzie na ubraniach liczne zadrapania i inne uszkodzenia. Ponadto po kieszeniach ma poupychane spore ilości papierosów, zapałek i częściowo pustych butelek alkoholu.

Offline

 

#7 28-11-2017 01:25:25

Arui

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 03-02-2015
Posty: 612
Punktów :   

Re: Arui vs Ellej

Wyglądało na to, że mój przeciwnik nie do końca wiedział co się dzieje. Mój kolejny kunai z wcześniej przygotowaną techniką leciał na przeciwnika osłaniając mnie od tego co tam wydychał, a przy okazji podpalił. Z racji tego, że dystans nie był już taki duży, a ja jestem dosyć szybki powinienem być już przy leżącym Elleju. Jako, że nadbiegałem od strony jego nóg koryguję troszkę trasę by znaleźć się na lewo od niego, a następnie wykonuje proste pchnięcie tanto by go wykończyć.




Karta Postaci
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Ubiór:
Zwykłe długie czarne spodnie, biała bluzka, często narzucone białe kimono. Na szyi wisi zawiązana opaska ninja ze znakiem kraju ognia. Przy pasie przypięte tanto.

Offline

 

#8 28-11-2017 01:39:23

MG Noel

Mistrz Gry

52740013
Zarejestrowany: 06-02-2013
Posty: 730
Punktów :   

Re: Arui vs Ellej

- Stop - dało się usłyszeć, a pomiędzy kunaiem Arui'a, a używającym ognistej techniki Ellejem momentalnie wyrosła ściana ziemii.

Po krótkiej chwili ściana rozsypała się, a sędzia stanął pomiedzy dwójką przeciwnków.

- Chłopcy, wystarczy tego. Przed chwilą Ellej był bliski odniesienia poważnych poparzeń spowodowanych własna techniką której kierunek odwrócony zostałby
  przy pomocy techniki Arui'a. Zależność żywiołów obu technik jeszcze zwiekszyłaby jej siłę co w konsekwencji było ryzykiem zbyt dużym abym mógł powstrzymać
  się od interwncji
- powiedział spokjnie lecz rzeczowo mężczyzna.

- Walkę wygrywa Arui - dodał po krótkiej pauzie.


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

#9 28-11-2017 22:57:46

MG Yuno

http://i60.tinypic.com/npgrae.jpg

6672067
Zarejestrowany: 18-04-2016
Posty: 667
Punktów :   

Re: Arui vs Ellej

Arui:



Ellej:


http://i59.tinypic.com/2iik3dh.png

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.noth.pun.pl www.bakugan-dark-revisions.pun.pl www.jarzebinowka.pun.pl www.tir-sim.pun.pl www.shinobizkonohy.pun.pl