Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#1 23-02-2015 22:24:18

Arui

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 03-02-2015
Posty: 612
Punktów :   

Arui (23.02.2015)



Po kilku minutach chodzenia po mieście w końcu tutaj trafiłem. Czułem w sobie złość którą musiałem na czymś wyładować więc czemu by od razu nie zrobić z tego pożytku. Znalazłem manekina do treningów gdzieś na poboczu placu. Zacząłem go okładać pięściami po "twarzy". Starałem się by każdy cios był jak najsilniejszy i trafny. Robiłem to w stylu bokserów. Dwa szybkie uderzenia lewą ręką i jedno najsilniejsze prawą. Po kilku minutach czułem już pot na plecach, jednak nie przestawałem. Po pewnym czasie zmieniłem taktykę. Teraz szły dwa szybkie ciosy z prawej ręki i jeden silniejszy z lewej. Czasem wykonywałem atak w podbródek, a czasem łokciem w polik. Trwało to tak długo, aż zabrakło mi tchu.



Karta Postaci
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Ubiór:
Zwykłe długie czarne spodnie, biała bluzka, często narzucone białe kimono. Na szyi wisi zawiązana opaska ninja ze znakiem kraju ognia. Przy pasie przypięte tanto.

Offline

 

#2 23-02-2015 22:58:51

Arui

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 03-02-2015
Posty: 612
Punktów :   

Re: Arui (23.02.2015)

Gdy tylko odpocząłem stwierdziłem, że czas poćwiczyć nogi. Już miałem zacząć trening. *Przydało by się przed tym troszkę rozciągania.*- upomniałem jednak sam siebie. Od wykroków w przód przez skłony, aż do machania rękoma rozciągnąłem główne mięśnie mojego ciała.  Przed podejściem do manekina wykonałem kilka kopnięć w powietrze na wysokości jego głowy. Kiedy byłem pewien, że trafie tam gdzie powinienem wykonałem krok do niego. Wykonałem kopnięcie z obrotem prawą nogą w głowę mojego "przeciwnika". Po trafieniu go zanim noga opadła zgiąłem ją w kolanie i wykonałem kopnięcie w klatkę piersiową po czym odskoczyłem. Po pięciu seriach prawą nogą zacząłem identyczny trening lewą. Po kilkunastu seriach czułem, że ruch ten wykonuję już ze sporą płynnością, postanowiłem więc poćwiczyć coś innego, ale przed tym położyłem się na trawie by odpocząć.


Karta Postaci
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Ubiór:
Zwykłe długie czarne spodnie, biała bluzka, często narzucone białe kimono. Na szyi wisi zawiązana opaska ninja ze znakiem kraju ognia. Przy pasie przypięte tanto.

Offline

 

#3 23-02-2015 23:33:38

Arui

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 03-02-2015
Posty: 612
Punktów :   

Re: Arui (23.02.2015)

*Jeszcze chwile potrenuję i chyba czas wracaj, do wioski.*- pomyślałem nadal leżąc na plecach patrząc w niebo z którego leciały na mnie orzeźwiające krople deszczu. *Ciekawe czy rodzice ucieszą się na wieść, że zdałem.* Wstałem z trawy i chwilę popatrzyłem na manekina. Chciałem potrenować podcięcia, ale zauważyłem, że może być to na nim dosyć ciężkie. Wpadłem więc na pomysł.
-Bunshin no jutsu.- powiedziałem i stworzyłem 5 klonów.
-Tak będzie lepiej.
Podszedłem do pierwszego klona i wyobraziłem sobie, że jest moim przeciwnikiem. Szybkim ruchem wpędziłem moją prawą nogę w ruch. Jednocześnie szybko przykucnąłem i oparłem ciężar ciała na lewej stopie. Lewą ręką lekko podparłem się o ziemie by nie stracić równowagi. W efekcie mojego ruchu klon tylko zniknął. *No tak, czego ja się spodziewałem.*- zaśmiałem się sam z siebie. Tą samą jednak czynność wykonałem na pozostałych klonach.



Karta Postaci
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Ubiór:
Zwykłe długie czarne spodnie, biała bluzka, często narzucone białe kimono. Na szyi wisi zawiązana opaska ninja ze znakiem kraju ognia. Przy pasie przypięte tanto.

Offline

 

#4 23-02-2015 23:43:05

Arui

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 03-02-2015
Posty: 612
Punktów :   

Re: Arui (23.02.2015)

Po tym jak uporałem się ze wszystkimi moimi klonami stwierdziłem, że koniec z trenowaniem podcinania. Rozejrzałem się jeszcze po polu treningowym i podszedłem do najbliższego pniaka pokrytego słomą. Nie mając już pomysłów zacząłem po prostu naprzemiennie w niego uderzać i kopać. Po kilku minutach znalazłem swój rytm treningu. Starałem się przyśpieszać tępo z każdą minutą. Wychodziło mi to nawet nieźle, jednak po pewnym czasie moje ruchy stały się zbyt chaotyczne. *Pauza!*- krzyknąłem do siebie w myślach i w jednej chwili przestałem uderzać w pieniek. Położyłem dłonie na kolanach i odsapnąłem moment. Gdy mój oddech się uspokoił powróciłem do treningu. Teraz zacząłem jednak pewniej, gdyż wiedziałem już w jakiej kolejności najlepiej mi się uderza. Znowu jednak po kilku minutach moje uderzenia i kopnięcia stały się chaotyczne. Wtedy się powstrzymałem by ponownie odsapnąć i zmienić ćwiczenie.


Karta Postaci
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Ubiór:
Zwykłe długie czarne spodnie, biała bluzka, często narzucone białe kimono. Na szyi wisi zawiązana opaska ninja ze znakiem kraju ognia. Przy pasie przypięte tanto.

Offline

 

#5 23-02-2015 23:56:03

Arui

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 03-02-2015
Posty: 612
Punktów :   

Re: Arui (23.02.2015)

Pomimo dosyć długiej przerwy po ostatnim treningu czułem, że nie wróciłem do pełni sił. *Czyli jeszcze jedno ćwiczenie i czas wracać. Tylko co by potrenować.*- zamyśliłem się, a moja dłoń z automaty znalazła się na podbródku. Po minucie wpadłem jednak na pomysł. Znowu podszedłem do manekinów.



-Czas chyba wracać.- wyszeptałem otrzepałem się z kurzu i ruszyłem w stronę wyjścia z wioski.


Karta Postaci
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Ubiór:
Zwykłe długie czarne spodnie, biała bluzka, często narzucone białe kimono. Na szyi wisi zawiązana opaska ninja ze znakiem kraju ognia. Przy pasie przypięte tanto.

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum