Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#1 10-02-2015 01:03:47

Sainō

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 441
Punktów :   

Sainō (10.02.2015)



5 minut od przyjścia na trening...
_____________________________________________________________________________________________

Spoglądałem na manekiny z tarcz do rzucania, stoją od nich jakieś 15 metrów. W porównaniu z poprzednim dniem,
tym razem w treningu używałem całego swojego ekwipunku - zarówno noży kunai, jak i shuriken. Trening był o wiele cięższy z tego względu, iż inaczej
rzuca się nożem, a inaczej shurikenem. Bronie było powbijanie w różne miejsca na tarczy, bodajże jeden shuriken omyłkowo trafił celnie w niemalże sam środek
tarczy symbolizującej tors domniemanego wroga, inny zaś z kolei w ogóle nie trafił, tylko leżał gdzieś kawałek dalej. Podszedłem do owego manekina.
- Zejdzie dłużej niż sądziłem... - oznajmiłem sam do siebie, po cichu, wyjmując już bronie utwierdzone w tarczach, jak i shurikena leżącego samotnie na ziemi.
Z czasem wykonywałem kolejne próby rzutów. O ile po wcześniejszym treningu z nożem kunai rzucanie teraz tą bronią było już łatwiejsze i miało 100% skuteczności trafienia
ogólnie w tarczę (nie w jej środek), o tyle gorzej szło z Shurikenami, które niekiedy zdawały się być zbyt mocno podkręcone w rzucie i nie leciały tak jak bym tego chciał.
Niekiedy wszystkie shuriken, jak kunai trafiały w tarcze, niekiedy zaś tylko jeden, bądź dwa. Odczuwając w pewnym momencie, że być może wina niecelności leży w skrępowaniu, jakie odczówałem w lewej ręce, postanowiłem bardziej ją rozruszać, robiąc sobie przy tym chwilę przerwy, w trakcie której wykonywałem okrężne ruchy całego lewego ramienia, rozciągałem mięśnie - biceps, triceps, a także mięśnie przedramienia, jak i "rozgrzałem" nadgarstek lewej ręki okrężnymi ruchami jej dłoni. Po tym przystąpiłem do dalszych prób rzucania swoimi broniami.

Rozwój wytrwałości: 6/40
Rozwój drzewa celności- cecha A1: 2.5/10 -> 3/10 (-50% skuteczności ze względu na brak cechy A1 Gałęzi Taijutsu)


Karta Postaci



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Spoiler:

Wygląd & Ubiór: Sainō to chłopak przeciętnego jak na swój wiek wzrostu o szczupłej sylwetce. Posiada twarz obarczoną przeważnie spokojem (przeważnie, poza sytuacjami, w których zostaje wyprowadzony z równowagi - wtenczas jego twarz przybiera wyraz niemalże opętania furią) i pewnością siebie. Oczy brązowe oraz długie, czarne włosy sięgające niemalże do ramion. Chłopak odziany jest aktualnie w białą koszulę bez rękawów z wysokim kołnierzem okrywającym szyję chłopca, która swoją długością sięga do pasa u spodni oraz w długie, opięte butami ciemnogranatowe spodnie. Rolę obuwia Sainō spełniają klasyczne, czarne sandały - popularne wśród Shinobi. Dodatkowo, na lewej dłoni i przedramieniu chłopaka owinięty jest bandaż. Za plecami, do paska u spodni chłopak ma dopięte dwie torby z ekwipunkiem, zaś przy jego lewym biodrze (również do paska) dopięte jest Tanto z ostrzem skrytym w czarnej pochwie.

Offline

 

#2 10-02-2015 16:28:49

Sainō

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 441
Punktów :   

Re: Sainō (10.02.2015)

Kolejne próby wychodziły na pozór identycznie jak poprzednie, lecz dostrzegłem w nich nieznaczną poprawę. Średnio co druga próba kończyła się jednych chybionym
rzutem shuriken. Przyglądałem się równocześnie kątem oka innym obecnym tutaj uczniom, którzy trenowali podobnie jak ja, przywiązując uwagę przede wszystkim do
ich techniki miotania bronią. Zauważyłem, że każdy uczeń miał na to swój własny sposób.
{ Wygląda na to, że technika jest indywidualna... } myślałem, spoglądając na trzymany w ręku nóż kunai, po czym przerzuciłem wzrok na tarczę przede mną { W takim razie cierpliwość Sainō, cierpliwość... } i z tą myślą rzuciłem nożem w stronę tarczy, trafiając na nie w żółtą obręcz otaczającą czerwony środek, zaś na mojej twarzy pojawił się
nieznaczny uśmiech. Pozbierałem bronie, ponownie się ustawiłem na swoim miejscu, głębszy wdech, pewniej chwyciłem bronie w dłoni, po czym posłałem je w stronę tarcz.

Rozwój wytrwałości: 7/40
Rozwój drzewa celności- cecha A1: 3/10 -> 3.5/10 (-50% skuteczności ze względu na brak cechy A1 Gałęzi Taijutsu)


Karta Postaci



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Spoiler:

Wygląd & Ubiór: Sainō to chłopak przeciętnego jak na swój wiek wzrostu o szczupłej sylwetce. Posiada twarz obarczoną przeważnie spokojem (przeważnie, poza sytuacjami, w których zostaje wyprowadzony z równowagi - wtenczas jego twarz przybiera wyraz niemalże opętania furią) i pewnością siebie. Oczy brązowe oraz długie, czarne włosy sięgające niemalże do ramion. Chłopak odziany jest aktualnie w białą koszulę bez rękawów z wysokim kołnierzem okrywającym szyję chłopca, która swoją długością sięga do pasa u spodni oraz w długie, opięte butami ciemnogranatowe spodnie. Rolę obuwia Sainō spełniają klasyczne, czarne sandały - popularne wśród Shinobi. Dodatkowo, na lewej dłoni i przedramieniu chłopaka owinięty jest bandaż. Za plecami, do paska u spodni chłopak ma dopięte dwie torby z ekwipunkiem, zaś przy jego lewym biodrze (również do paska) dopięte jest Tanto z ostrzem skrytym w czarnej pochwie.

Offline

 

#3 10-02-2015 17:32:31

Sainō

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 441
Punktów :   

Re: Sainō (10.02.2015)

Próba za próbą i tak bez przerwy - rzut, trafienie (niekiedy jedna, dwie, ew. 3 bronie nie trafiały), zbieranie broni, ustawianie się i od nowa.
Najpierw rzucałem shurikenami, gdyż coraz łatwiej nimi było rzucać, noże stanowiły tzw. deser każdej próby. Równocześnie zastanawiałem się, jak wypadnę na
zajęciach z taijutsu i posługiwania się bronią, jeśli tak dalej będę trenować. W końcu przede mną jeszcze zajęcia praktyczne z chakry, które notabene zaczynają się dziś,
co oznacza, że do zajęć z taijutsu jeszcze trochę czasu. Po kilku kolejnych próbach postanowiłem zrobić sobie przerwę. Po zebraniu rzuconych broni, przysiadłem na chwilę
zaplatając ze sobą nogi i spoglądając na to, jak trenują inni. Jedni rzucali już z dalszego dystansu, inni, podobnie jak ja, trenowali jeszcze na kilkunastu.
{ Ta cierpliwość będzie chyba trudniejsza do opanowania, niż ten trening. } pomyślałem ze znudzoną miną, podpierając ręką głowę.

Rozwój wytrwałości: 8/40
Rozwój drzewa celności- cecha A1: 3,5/10 -> 4/10 (-50% skuteczności ze względu na brak cechy A1 Gałęzi Taijutsu)


Karta Postaci



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Spoiler:

Wygląd & Ubiór: Sainō to chłopak przeciętnego jak na swój wiek wzrostu o szczupłej sylwetce. Posiada twarz obarczoną przeważnie spokojem (przeważnie, poza sytuacjami, w których zostaje wyprowadzony z równowagi - wtenczas jego twarz przybiera wyraz niemalże opętania furią) i pewnością siebie. Oczy brązowe oraz długie, czarne włosy sięgające niemalże do ramion. Chłopak odziany jest aktualnie w białą koszulę bez rękawów z wysokim kołnierzem okrywającym szyję chłopca, która swoją długością sięga do pasa u spodni oraz w długie, opięte butami ciemnogranatowe spodnie. Rolę obuwia Sainō spełniają klasyczne, czarne sandały - popularne wśród Shinobi. Dodatkowo, na lewej dłoni i przedramieniu chłopaka owinięty jest bandaż. Za plecami, do paska u spodni chłopak ma dopięte dwie torby z ekwipunkiem, zaś przy jego lewym biodrze (również do paska) dopięte jest Tanto z ostrzem skrytym w czarnej pochwie.

Offline

 

#4 10-02-2015 19:56:43

Sainō

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 441
Punktów :   

Re: Sainō (10.02.2015)

Po chwili przerwy wróciłem do treningu. Ustawiłem się na swoim miejscu, przyjąłem odpowiednią sobie postawę i...
Spojrzałem wpierw na tarcze, potem na swoje stopy, a konkretniej na wydeptane przez nie miejsce.
{ Może zwiększę teraz dystans... } pomyślałem, zerkając na innych trenujących. Ostatecznie postanowiłem wziąć z nich przykład i zwiększyłem dystans
z 15 do 20 metrów. Tarcza wydawała się być znacznie dalej. Głębszy wdech, pewniejsze chwycenie noża w dłoni, po czym rzuciłem. Nóż chybił. Spoglądałem na tarczę zastygnięty
w pozie po rzucie. Zamknąłem oczy, sięgnąłem do torby po kolejny nóż prawą ręką. Lekko się pochyliłem do przodu, nie spuszczając tarczy z oka. Chwilę (może 2 sekundy)
tag zastygłem, po czym gwałtownie i szybko wyrzuciłem nóż w kierunku celu. Ten wbił drasnął dosłownie tarczę na jej górnej krawędzi. Obiema rękoma, idąc
za ciosem, sięgnąłem po swoje 3 shuriken (2 w lewej dłoni, 1 w prawej), po czym wyrzuciłem najpierw prawa ręką, później lewą ręką gwiazdki ninja. Spośród trzech shuriken,
w tarczę trafił tylko jeden. Miałem przez chwilę niewyraźną minę, świadczącą o lekkim niezadowoleniu. Po chwili jednak uśmiechnąłem się i z zapałem poszedłem pozbierać
swoje bronie. Gdy to uczyniłem, powróciłem na nowe miejsce i przymierzyłem się do rzutu, tym razem zaczynając od shurikena. Wdech i na wydechu posłałem broń w kierunku
tarczy, powtarzając potem tę czynność z pozostałą częścią ekwipunku. Całość tego procesu zacząłem powtarzać ponownie w kółko i w kółko, przerabiając w ten sposób kilka tur
rzutów, w których średnio 2 bądź 3 bronie z mojego ekwipunku trafiały w ogóle w tarczę.

Rozwój wytrwałości: 9/40
Rozwój drzewa celności- cecha A1: 4/10 -> 4.5/10 (-50% skuteczności ze względu na brak cechy A1 Gałęzi Taijutsu)


Karta Postaci



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Spoiler:

Wygląd & Ubiór: Sainō to chłopak przeciętnego jak na swój wiek wzrostu o szczupłej sylwetce. Posiada twarz obarczoną przeważnie spokojem (przeważnie, poza sytuacjami, w których zostaje wyprowadzony z równowagi - wtenczas jego twarz przybiera wyraz niemalże opętania furią) i pewnością siebie. Oczy brązowe oraz długie, czarne włosy sięgające niemalże do ramion. Chłopak odziany jest aktualnie w białą koszulę bez rękawów z wysokim kołnierzem okrywającym szyję chłopca, która swoją długością sięga do pasa u spodni oraz w długie, opięte butami ciemnogranatowe spodnie. Rolę obuwia Sainō spełniają klasyczne, czarne sandały - popularne wśród Shinobi. Dodatkowo, na lewej dłoni i przedramieniu chłopaka owinięty jest bandaż. Za plecami, do paska u spodni chłopak ma dopięte dwie torby z ekwipunkiem, zaś przy jego lewym biodrze (również do paska) dopięte jest Tanto z ostrzem skrytym w czarnej pochwie.

Offline

 

#5 10-02-2015 21:11:43

Sainō

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 441
Punktów :   

Re: Sainō (10.02.2015)

Kilka ostatnich prób nie odbiegało w sumie niczym od pozostałych - wciąż mniej/więcej połową swoich miotanych broni byłem w stanie sięgnąć tarczy, lecz mimo to
z niezbyt zadowalającym efektem - bronie, gdy już trafiały, trafiały w bok tarczy, raz czy dwa razy shuriken bądź kunai trafiały bliżej środka. Pozbierałem bronie po ostatniej serii,
schowałem je do torby i gdy już miałem się zbierać na zajęcia, zatrzymałem się plecami zwrócony do tarcz.
{ A może tak ostatnia próba? } przyszło mi na myśl, po czym bez wahania sięgnąłem po shuriken prawą ręką i wykonując obrót przez lewe ramię, wypatrzyłem pożądaną
tarczę i posłałem w nią shurikena. Gwiazdka ledwo drasnęła tarczę z jej prawej strony. Czując, że nie mogę odpuścić, sięgnąłem obiema rękoma po jednym nożu i jednym shuriken, po czym naprzemiennie posyłałem raz tą, raz tą broń do celu. Ze wszystkich tych rzutów w tarczy utkwiły 2 shuriken w tzw. "punktowanych miejscach"
(oznaczanymi różnego koloru obręczami) zaś jeden z pośród dwóch kunai trafił w brzeg tarczy. Nagle skrzywiłem twarz odczuwając nagły ból w prawym barku, gdy próbowałem
go rozruszać.
- Cholera... - burknąłem pod nosem { Musiałem nadwyrężyć tym ostatnim rzutem... } pomyślałem, po czym trzymając się za ramię podszedłem do manekina, by
pozbierać swoje bronie. Gdy w końcu mi się udało, spojrzałem na zegar wiszący nad wejściem głównym do Akademii.
- Już pora... - oznajmiłem sam sobie, po czym udałem się na zajęcia z kontroli chakry.

Rozwój wytrwałości: 10/40
Rozwój drzewa celności- cecha A1: 4.5/10 -> 5/10 (-50% skuteczności ze względu na brak cechy A1 Gałęzi Taijutsu)


Karta Postaci



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Spoiler:

Wygląd & Ubiór: Sainō to chłopak przeciętnego jak na swój wiek wzrostu o szczupłej sylwetce. Posiada twarz obarczoną przeważnie spokojem (przeważnie, poza sytuacjami, w których zostaje wyprowadzony z równowagi - wtenczas jego twarz przybiera wyraz niemalże opętania furią) i pewnością siebie. Oczy brązowe oraz długie, czarne włosy sięgające niemalże do ramion. Chłopak odziany jest aktualnie w białą koszulę bez rękawów z wysokim kołnierzem okrywającym szyję chłopca, która swoją długością sięga do pasa u spodni oraz w długie, opięte butami ciemnogranatowe spodnie. Rolę obuwia Sainō spełniają klasyczne, czarne sandały - popularne wśród Shinobi. Dodatkowo, na lewej dłoni i przedramieniu chłopaka owinięty jest bandaż. Za plecami, do paska u spodni chłopak ma dopięte dwie torby z ekwipunkiem, zaś przy jego lewym biodrze (również do paska) dopięte jest Tanto z ostrzem skrytym w czarnej pochwie.

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gv.pun.pl www.muforall.pun.pl www.agrogames.pun.pl www.sympatia.pun.pl www.party-club.pun.pl