Ogłoszenie

Zmiany News Techniczny #6 oraz News #3
Dawki za sparingi - JUŻ SĄ!
ZAJĘCIA DODATKOWE
Tygodnik RoS #3 już do przeczytania!
Sklepy surwiwalowe we wszystkich wioskach! - (Link do przykładowego sklepu w Konosze)
Data Globalna:
4 Heisei, Natsu

#1 07-02-2015 01:31:51

Sainō

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 441
Punktów :   

Sainō (07.02.2015)



Przychodzę na plac treningowy, stając na wydzielonym terenie z manekinami, które zbudowane są z samych tarcz do celowania.
{ Z tym idzie mi w sumie najsłabiej... } myślę sobie, wpatrując się w kunai w mojej prawej dłoni. Prawa ręka zaraz po tym wędruje za moje plecy,
ja sam przyjmuję odpowiednią do rzutu postawę, będąc jakieś 15 metrów od manekinów. Skupiłem swój wzrok tylko i wyłącznie na środkowej tarczy oznaczającej tors.
Głęboki wdech, po czym na wydechu, zza swoich pleców, wyrzuciłem prawą rękę przed siebie, tym samym posyłając nóż kunai wprost w tarczę. Broń w tarczę trafiła, jednak
nie w środek, a w bok tarczy, znacznie bliżej jej krawędzi, aniżeli środka. Na mojej twarzy pojawił się lekki grymas, jednak szybko ustąpił on nieznacznemu uśmiechowi.

Rozwój wytrwałości: 1/40
Rozwój drzewa celności - cecha A1: 0.5/10 (-50% skuteczności ze względu na brak cechy A1 Gałęzi Taijutsu)


Karta Postaci



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Spoiler:

Wygląd & Ubiór: Sainō to chłopak przeciętnego jak na swój wiek wzrostu o szczupłej sylwetce. Posiada twarz obarczoną przeważnie spokojem (przeważnie, poza sytuacjami, w których zostaje wyprowadzony z równowagi - wtenczas jego twarz przybiera wyraz niemalże opętania furią) i pewnością siebie. Oczy brązowe oraz długie, czarne włosy sięgające niemalże do ramion. Chłopak odziany jest aktualnie w białą koszulę bez rękawów z wysokim kołnierzem okrywającym szyję chłopca, która swoją długością sięga do pasa u spodni oraz w długie, opięte butami ciemnogranatowe spodnie. Rolę obuwia Sainō spełniają klasyczne, czarne sandały - popularne wśród Shinobi. Dodatkowo, na lewej dłoni i przedramieniu chłopaka owinięty jest bandaż. Za plecami, do paska u spodni chłopak ma dopięte dwie torby z ekwipunkiem, zaś przy jego lewym biodrze (również do paska) dopięte jest Tanto z ostrzem skrytym w czarnej pochwie.

Offline

 

#2 07-02-2015 01:43:05

Sainō

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 441
Punktów :   

Re: Sainō (07.02.2015)

Podszedłem to manekina po swój nóż. Wyciągnąłem go, po czym ponownie ustawiłem się 15 metrów przed tarczami, ponownie przyjąłem identyczną jak wcześniej postawę.
Chwila skupienia, dwa ruchy ręką dla lepszego "wczucia się" w rzut. Kolejny ruch ręką był już pewniejszy, szybszy, będący zarazem rzutem dzierżonej broni.
Kunai ponownie trafił w tarczę, zaś bliżej krawędzi, tym razem jednak w górną jej część.
- Cholera... - przekląłem pod nosem, ponownie zmierzając ku tarczom.

Rozwój wytrwałości: 2/40
Rozwój drzewa celności - cecha A1: 0.5/10 -> 1/10 (-50% skuteczności ze względu na brak cechy A1 Gałęzi Taijutsu)


Karta Postaci



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Spoiler:

Wygląd & Ubiór: Sainō to chłopak przeciętnego jak na swój wiek wzrostu o szczupłej sylwetce. Posiada twarz obarczoną przeważnie spokojem (przeważnie, poza sytuacjami, w których zostaje wyprowadzony z równowagi - wtenczas jego twarz przybiera wyraz niemalże opętania furią) i pewnością siebie. Oczy brązowe oraz długie, czarne włosy sięgające niemalże do ramion. Chłopak odziany jest aktualnie w białą koszulę bez rękawów z wysokim kołnierzem okrywającym szyję chłopca, która swoją długością sięga do pasa u spodni oraz w długie, opięte butami ciemnogranatowe spodnie. Rolę obuwia Sainō spełniają klasyczne, czarne sandały - popularne wśród Shinobi. Dodatkowo, na lewej dłoni i przedramieniu chłopaka owinięty jest bandaż. Za plecami, do paska u spodni chłopak ma dopięte dwie torby z ekwipunkiem, zaś przy jego lewym biodrze (również do paska) dopięte jest Tanto z ostrzem skrytym w czarnej pochwie.

Offline

 

#3 07-02-2015 02:39:27

Sainō

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 441
Punktów :   

Re: Sainō (07.02.2015)

{ Może to wina tej postawy... } zastanawiam się w duchu, wyciągając nóż z tarczy i ponownie ustawiając się w tym samym miejscu do rzucania, co wcześniej.
Tym razem spróbowałem innego ustawienia - prawą rękę przystawiłem do lewych żeber tak, że nóż znalazł się pod lewym, dźwigniętym do góry ramieniem.
Głębszy wdech, wpatrzenie się w środek tarczy, po czym energiczny wymach w kierunku tarczy. Nóż leciał płynniej niż wcześniej, ponownie trafiając w górną część tarczy,
tym razem jednak znacznie bliżej środka tarczy.
{ Tak, to chyba kwestia ustawienia... } przeszło mi przez myśl, gdy prostowałem się po wyrzucie broni. Ponowny spacer po nóż, wyciągnięcie go i powrót na ćwiczebne
miejsce.

Rozwój wytrwałości: 3/40
Rozwój drzewa celności - cecha A1: 1/10 -> 1.5/10 (-50% skuteczności ze względu na brak cechy A1 Gałęzi Taijutsu)


Karta Postaci



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Spoiler:

Wygląd & Ubiór: Sainō to chłopak przeciętnego jak na swój wiek wzrostu o szczupłej sylwetce. Posiada twarz obarczoną przeważnie spokojem (przeważnie, poza sytuacjami, w których zostaje wyprowadzony z równowagi - wtenczas jego twarz przybiera wyraz niemalże opętania furią) i pewnością siebie. Oczy brązowe oraz długie, czarne włosy sięgające niemalże do ramion. Chłopak odziany jest aktualnie w białą koszulę bez rękawów z wysokim kołnierzem okrywającym szyję chłopca, która swoją długością sięga do pasa u spodni oraz w długie, opięte butami ciemnogranatowe spodnie. Rolę obuwia Sainō spełniają klasyczne, czarne sandały - popularne wśród Shinobi. Dodatkowo, na lewej dłoni i przedramieniu chłopaka owinięty jest bandaż. Za plecami, do paska u spodni chłopak ma dopięte dwie torby z ekwipunkiem, zaś przy jego lewym biodrze (również do paska) dopięte jest Tanto z ostrzem skrytym w czarnej pochwie.

Offline

 

#4 07-02-2015 02:45:24

Sainō

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 441
Punktów :   

Re: Sainō (07.02.2015)

Kolejny wykonany rzut okazał się być równie celny co poprzedni, jeśli nie powiedzieć, że bardziej. Nóż trafił bardziej z prawej od miejsca poprzednich dwóch trafień,
o dziwo jednak znacznie bliżej środka. Mimo to potraktowałem ten rzut jako czysty fart, zważając na fakt, iż do tego rzutu nie przyłożyłem się jak przy poprzednich.
Po wyciągnięciu broni z tarczy, postanowiłem zrobić sobie małą przerwę na rozruszanie prawego barku, by niepotrzebnie nie nabawić się ew. jakiegoś naciągnięcia,
czy też nadwyrężenia - niby nic takie zwykłe rzucanie bronią, jednak robiłem to dość szybko, gwałtownie i z dużą siłą, co wbrew pozorom potrafiło obciążyć rękę.
Siedząc na trawie w pozycji jak do medytacji, dłubałem przez chwilę nożem w ziemi, po czym zerknąłem przez ramię na tarcze znajdujące się kawałek za mną.
{ Musi być sposób, by samemu przyspieszyć trenowanie... } pomyślałem, po czym odwróciłem wzrok przed siebie nieznacznie wzdychając i znów spoglądając
na niewielką, wydłubaną nożem dziurę w ziemi { W takim tempie wydaje mi się, że nie poprawię swoich braków w celowaniu choćby i za rok... }

Rozwój wytrwałości: 4/40
Rozwój drzewa celności - cecha A1: 1.5/10 -> 2/10 (-50% skuteczności ze względu na brak cechy A1 Gałęzi Taijutsu)


Karta Postaci



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Spoiler:

Wygląd & Ubiór: Sainō to chłopak przeciętnego jak na swój wiek wzrostu o szczupłej sylwetce. Posiada twarz obarczoną przeważnie spokojem (przeważnie, poza sytuacjami, w których zostaje wyprowadzony z równowagi - wtenczas jego twarz przybiera wyraz niemalże opętania furią) i pewnością siebie. Oczy brązowe oraz długie, czarne włosy sięgające niemalże do ramion. Chłopak odziany jest aktualnie w białą koszulę bez rękawów z wysokim kołnierzem okrywającym szyję chłopca, która swoją długością sięga do pasa u spodni oraz w długie, opięte butami ciemnogranatowe spodnie. Rolę obuwia Sainō spełniają klasyczne, czarne sandały - popularne wśród Shinobi. Dodatkowo, na lewej dłoni i przedramieniu chłopaka owinięty jest bandaż. Za plecami, do paska u spodni chłopak ma dopięte dwie torby z ekwipunkiem, zaś przy jego lewym biodrze (również do paska) dopięte jest Tanto z ostrzem skrytym w czarnej pochwie.

Offline

 

#5 07-02-2015 03:18:28

Sainō

http://i60.tinypic.com/zx0d9i.jpg

Zarejestrowany: 23-01-2015
Posty: 441
Punktów :   

Re: Sainō (07.02.2015)

- Dobra, ostatni rzut... - oznajmiłem po cichu sam do siebie, dźwigając się na równe nogi. Ustawiłem się zaś w tym samym miejscu, wydeptanym już wyraźnie na trawie.
Spojrzałem na tarczę, po czym na owe wydeptane odciski moich butów, po czym zaś na tarczę. Zmrużyłem na ułamek sekundy i to nieznacznie oczy, po czym zrobiłem 4 kroki w tył, zwiększając dystans o lekko ponad 2 metry.
- Tak dla sprawdzenia... - zaś powiedziałem cicho do siebie, po czym przyjąłem ostatnią postawę. Ponownie skupiłem się na środku tarczy, pewniej chwyciłem nóż,
nieznacznie spiąłem mięśnie w prawej ręce, po czym wdech... i na wydechu wykonałem swój szybki i energiczny wyrzut ręką. Nóż poleciał niemalże prosto, tak jak lecieć powinien.
Mimo to jednak, ponownie nie trafiłem w środek tarczy, a tym razem w jej dół. Lekkie zdegustowanie pojawiło się na mej twarzy, szybko jednak postanowiłem zwalczyć generujące
je odczucie porażki wierząc, że dzięki cierpliwości dostrzegę efekty ćwiczeń, które nie pojawią się zaledwie po kilku próbach.
Gdy schowałem swój nóż do torby, stwierdziłem, że jestem zbyt zmęczony, by dalej ćwiczyć, toteż postanowiłem udać się do swojego pokoju i odespać trochę zwłaszcza,
że wypadałoby być za dnia wypoczętym, by nie strzelić przysłowiowej gafy na kartkówce, która choć z pozoru wydawała się być łatwa, to jednak błąd można będzie na niej
popełnić, a biorąc pod uwagę charakter nauczycielki, Ona będzie tylko na to czekać ze strony co niektórych.

Rozwój wytrwałości: 5/40
Rozwój drzewa celności- cecha A1: 2/10 -> 2.5/10 (-50% skuteczności ze względu na brak cechy A1 Gałęzi Taijutsu)


Karta Postaci



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]



Spoiler:

Wygląd & Ubiór: Sainō to chłopak przeciętnego jak na swój wiek wzrostu o szczupłej sylwetce. Posiada twarz obarczoną przeważnie spokojem (przeważnie, poza sytuacjami, w których zostaje wyprowadzony z równowagi - wtenczas jego twarz przybiera wyraz niemalże opętania furią) i pewnością siebie. Oczy brązowe oraz długie, czarne włosy sięgające niemalże do ramion. Chłopak odziany jest aktualnie w białą koszulę bez rękawów z wysokim kołnierzem okrywającym szyję chłopca, która swoją długością sięga do pasa u spodni oraz w długie, opięte butami ciemnogranatowe spodnie. Rolę obuwia Sainō spełniają klasyczne, czarne sandały - popularne wśród Shinobi. Dodatkowo, na lewej dłoni i przedramieniu chłopaka owinięty jest bandaż. Za plecami, do paska u spodni chłopak ma dopięte dwie torby z ekwipunkiem, zaś przy jego lewym biodrze (również do paska) dopięte jest Tanto z ostrzem skrytym w czarnej pochwie.

Offline

 

Kopiowanie wszelkich treści i projektów z forum jest zabronione i niezgodne z prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sympatia.pun.pl www.agrogames.pun.pl www.gv.pun.pl www.party-club.pun.pl www.muforall.pun.pl